Окупанти оголосили про введення у тимчасово окупованих Криму та Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру через енергетичну ситуацію на півострові.
Про це повідомили так звані «глава Криму» Сергій Аксенов та «губернатор Севастополя» Міхаіл Развожаєв.
«Спільно з губернатором міста Севастополя Міхаілом Владіміровічєм Розвожаєвим ухвалено рішення про підписання указів про введення в Республіці Крим та місті Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру. Рішення прийнято насамперед для упорядкування питань економічного характеру», – написав Аксенов у Telegram.
За його словами, правовий режим НС дозволяє «максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення».
В свою чергу Развожаєв заявив, що «ситуація з енергозабезпеченням Криму лишається складною», але вони сподіваються, що в Севастополі світло відновлять «найближчої доби».
«Вводимо ситуацію надзвичайної ситуації. Це необхідно для того, щоб наші підприємці могли оцінювати певні моменти в ситуаціях зобов’язань, як форс-мажорні. Також жителі, якщо через перепади напруги, згорить якесь обладнання першої необхідності, зможуть звернутись у муніципальні комісії за компенсаціями», — зазначив «губернатор Севастополя».
Нагадаємо:
- Внаслідок влучних атак ЗСУ без світла залишаються дві третини окупованого РФ півострова. Більшість насосних станцій підприємства «Вода Крыма» знеструмлені. Рух електричок зупиняють. У містах скоротили час роботи громадського транспорту, кафе й магазинів, відмінені усі літні зміни в дитячих таборах.
- Подробиці нинішнього життя у Криму читайте у матеріалі ЦЖР: «Пригоди «нєпотопляємого авіаносця Крим». Енергетична криза, порожні курорти, заборони та обмеження».